Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2012, 14:08   #1907
Machiavelli9111
 
Reputacja: 1 Machiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputacjęMachiavelli9111 ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich! Nazywam się Łukasz, jestem z Podlasia i mam 21 lat. Na to forum trafiłem całkiem niedawno i naprawdę mnie zainteresowało. Od dawna gram w RPG, najpierw oczywiście na kompie, oczywiście takie z fabułą a nie mmo, ponieważ jeśli coś nie układa się w spójną logiczną całość to mnie po prostu odpycha. W czasach liceum poznałem świat Warhammer i odtąg grałem w sesję głównie w tym systemie. Od jakichś dwóch lat prowadzę sesje jako MG w Warhammerze i takie bardziej storytellingowe ze szczątkową mechaniką w świecie Ashan (Heroes V, VI oraz Dark Mesiash). Jakiś czas temu wpadłem na pomysł poprowadzenie sesji w której gracze nie musieliby być zwykymi płotkami, szaraczkami, czy czymś tam jeszcze ale władcami! Od dwóch dni piszę wprowadzenie z zamiarem wstawienia go do działu rekrutacji. Akcja będzie sie działa 200 lat po wydarzeniach z Heroes of Might & Magic V i gracze będą mogli zostać jednym z pięciu władców w niespokojnym regionie Ashan. Jeśli ktoś będzie miał propozycję lub pytania proszę do mnie pisać. Pozdrawiam!
P.S. To pytanie do mojej przedmówczyni. O jaką książkę chodzi?
 

Ostatnio edytowane przez Machiavelli9111 : 10-06-2012 o 14:26.
Machiavelli9111 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem