Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2012, 23:52   #42
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
A co tam, zgłoszę się.

1. Współczesność.

2. Spooky. (Albo Creep, nie mogę się zdecydować.)

3. —

4. Śmierdziel.

5. Potwierdzam, iż będę w stanie odpisywać codziennie lub tworzyć plany i odpisywać co dwa dni, pod warunkiem, że moje chwiejne ostatnio połączenie z internetem nagle nie padnie.
Ponadto zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych.

6. Nie, jakoś MiM mnie nie przekonuje. Tylko Współczesność.

7.


Pełna karta postaci będzie później, a tymczasem mam pytania, pytania... System sam w sobie nie wydaje się skomplikowany, ale wiesz, Anonimie, lepiej byłoby jednak, jakbyś napisał jakiś tekst (zamieszczając go tutaj albo na Google Docs, albo w Pdf-ie do ściągnięcia) i elegancko wszystko wyjaśnił, zamiast tworzyć dziesięć obrazków, które i tak nie tłumaczą wszystkiego.

Przykładowo: za co odpowiadają C, U, D i S? Ciało, rozumiem, ale reszta? Jakieś przykłady zastosowania w sesji? Okej, Umysł odpowiada na przykład za bystrość i wykształcenie, ale nie będę rozwiązywał zadań matematycznych w sesji o zombie. Po prostu trochę ciężko mi się zdecydować, w co zainwestować.

Podobnie, co dają RCS (Zdrowie rozumiem) i... czemu nie dało się nazwać ich na przykład "atuty dodatkowe"? Tak by było lepiej.

Zbieractwo to zbieranie... czego?

Jeśli Śmierdziel ma "min. 3uZ", to znaczy, że muszę dać co najmniej 3 punkty czy po prostu je dostaję za darmo (niektóre profesje wyraźnie dostają premie, na przykład 2uCoś-tam w jakiejś sytuacji). Co dostaje Obywatel? Jeśli nic nie dostaje, a inne profesje nic nie tracą, to czemu ktoś miałby nim grać?

Czy jeśli każdy CUDS musi być co najmniej jeden, to dostaję to za darmo, czy muszę wydać na to punkty? Jeśli MUSZĘ wydać 4 punkty nie ważne co, to czemu nie zaznaczyć tych punktów na schemacie karty i powiedzieć: "macie 8/10 punktów do rozdania"?

Czy osoba o Atucie i Umiejętności 6 i 6, tj. w sumie 12, będzie zawsze zdawała dowolny test? Ponadto dlaczego rzuca się jeszcze raz, gdy wypadnie 1, jeśli w testach chodzi o osiągnięcie jak najniższego wyniku? To jest bonus czy kara?

To tyle. Wybacz za krytykę.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 10-06-2012 o 23:55.
Yzurmir jest offline