Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2012, 15:46   #5
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Pomimo iż tutaj również dopisało mi moje niebywałe szczęście do kości, które niewątpliwie się przy mnie utrzyma i w drugiej części, to było superaśnie.
Jedynie czasami reszta za bardzo pędziła na google i tylko raz miałem okazję się wbić w większą dyskusję w teamie, w reszcie wychodziło na to, że albo Aliquam milczał, albo odzywał się malutko, ale to głównie wina tego, że jestem beznadziejny w organizowaniu sobie czasu i nie miałem kiedy włazić i sprawdzać, co się dzieje.

Współtowarzysze również ciekawi, różni, nie obyło się bez zgrzytów, które jednak wyszło na dobre (zbudował charakter), a pod sam koniec i tak wszystko zakończyło się w zgodzie, Aliquam zaczął szanować Alexa (skrycie) i doceniać Sigmaritów. Wołodia to już w ogóle, cool postać jest.

AJT też fajnie prowadzi różnorakie wątki, nie narzucając wyraźnie jednej drogi, co mi się zdarza jako częsty błąd w mistrzowaniu. Fajnie jest.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem