Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2012, 20:57   #16
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Tak jak pisałem mój post wisi. Macie czas do 19.06.2012 do 24.
Moi drodzy trzeba nadać sesji trochę regularności! Ja wiem, że przykład idzie z góry dlatego będę się trzymał terminów.
Rozumiem, że niektórzy mają swoje sprawy. Mono i Defurmaniator mi o tym dali znać i to rozumiem. Z Blackerem również dogadałem się co do jego braku posta. Dieter będzie chwilowo znpcowany a Drugiego mam nadzieję, że niedługo znowu ujrzymy. Mimo to wypada podrzucić chociaż deklaracje jak to zrobił Andramil. Zapomniał, przyznał się ale dał znać co robi Thorgal.
Pamiętajcie, że to PBF liczą się nie tylko staty a i posty, szczególnie regularność.

Z spraw fabularnych. Wątek Dietera i Bliźniaków zostawiłem bez odpiski, po prostu nie dostałem żadnych deklaracji. Dieter chwilowo jest oszołomiony biegiem wydarzeń. Nie na co dzień człowiek zmienia ciało i widzi demona.
Balt, Kurt się pali. Pamiętaj, że już wcześniej trochę oberwałeś a z każdą turą lecą punkty żywotności. Przemyśl swoje działania bo możesz jako pierwszy przekonać się co się stanie gdy ktoś zginie w tej rzeczywistości
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline