Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2012, 22:08   #133
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Anthony Robinson jest zenpecowany i czeka na okazję, by zniknąć. Nie proponuję rozwiązań jego ustami, bo po stawiam przed Wami problemy, byście to Wy je rozwiązywali.

Ale skąd wynika Wasz brak aktywności - nie rozumiem. Macie zastrzeżenia do prowadzenia - piszcie je, chętnie poczytam. Odechciało się grać - zrezygnujcie, zwolnijcie miejsce innym. Problemy, brak czasu - zgłaszajcie dla informacji.

Ok, abishai, rozumiem u Ciebie koncepcja postaci uniemożliwia bycie liderem. Moim zdaniem możesz pisać posty, w których Twój bohater czeka na głos innych - choćby po to, by dać znak życia i mobilizować pozostałych. A co się dzieje z resztą graczy?

Nie nalegałem ostatnio na terminy, bo najpierw sam miałem zawieszkę, a potem forum padło. Ale zacznę. Założeniem były 4 dni dla graczy, 3 dla MG i tego chcę się trzymać.

Jeśli dalej będzie jak do tej pory, to albo wymienię nieaktywnych graczy, albo zamknę sesję. Bo dla mnie to też żadna frajda pisać dla nikogo.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline