Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2012, 16:26   #136
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
NPC nie musi być wyrocznią, ba może mylić się jak każdy. Owszem zdaję sobie, że Anthony jest obecnie do odstrzału, ale to chyba nie czyni go manekinem ?
Nie oczekuję od niego gotowych odpowiedzi na problemy, ale jakiegoś zdania już tak. W końcu decyzja wracam na statek/chodźmy do dżungli to chyba nie jeszcze nie cudowne rozwiązanie problemu?
Jak dla mnie to Anthony jest w tej chwili manekinem. Nie wypowiadam się jego ustami, bo nie chcę brać udziału w podejmowaniu Waszych decyzji.

A po drodze mieliśmy kolejny pad forum - od chwili działa, oby na długo. W takim razie znów terminy możemy sobie w buty wsadzić. Teraz czekam na decyzję, co się dzieje w grupie Siriona i necrona, a potem jedziemy dalej.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline