Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2006, 18:45   #291
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dobry wieczór, to znowu ja. Jak widzę wszyscy się jak zwykle bardzo cieszą

Przypadł mi w udziale zaszczyt poinformować Państwa o kolejnym krakowskim zlocie (właściwie to Kutak mnie zmusił...), który odbędzie się w dniach 27-28-29 grudnia 2006 (z ewentualną możliwością przedłużenia go do 30-31, jeśli będą jacyś chętni). Miejsce jak zwykle Kraków Wśród atrakcji znajdzie się sesja Kutaka (do trzech razy sztuka - jak teraz nie poprowadzi, to go ogolimy z borsuczego futra :P), oraz szeroko pojęte wspólne pogłębianie forumowych więzi A jeśli zostanie troszkę czasu i znajdą się jacyś chętni, to Milly poprowadzi mroczną i nieco psychodeliczną sesję Wilkołaka: Apokalipsy.

Niech wszyscy czują się zaproszeni, dla nikogo nie braknie miejsca (prawdopodobnie kłania się schronisko, chyba że znajdzie się jakiś chętny kochany krakowski user, który przenocuje parę osób ). Mile widziane propozycje własne sesji i innych atrakcji. Mam nadzieję, że tym razem lastinnowicze dopiszą i spotkamy się w szerszym gronie niż ostatnio (troje LInnowców, ale za to jakich! :P ).

Tak więc... zapraszam do zgłaszania swojej obecności
 
Milly jest offline