Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2012, 23:14   #9
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Zanim zacznę robić KP, mam pytania, coby jakiejś gafy nie strzelić.

1. Czy na Ziemii nadal są różnice językowe, czy też Świątynia wprowadziła jeden, uniwersalny język? Jeśli nie ma jednego języka, jak dogadują się ludzie? Coś a'la uniwersalne urządzenie tłumaczące? Z tego, co rozumiem, państwa jako takie nie istnieją, a Prorok sprawuje władzę absolutną nad planetą. (Proszę o poprawę, jeśli się mylę.)
2. Czy wojna z neandertalczykami odcisnęła jakiekolwiek piętno na Ziemii, czy miała miejsce głównie na ziemiach wroga?
3. Czy na Marsie są obecni jacykolwiek inni Inkwizytorzy, oprócz tego, którego morderstwo drużyna będzie musiała zbadać?
4. Jak wygląda cywilizacja? Rozwinęła się w myśl zasady "rich getting richer, poor getting poorer"? Czy nadal dozwolone są rozrywki w postaci nocnych klubów, cyrków, etc.?
5. W którym punkcie historia tego świata pobiegła w innym kierunku? Tzn. kiedy została ogłoszona krucjata? W czasach Renesansu?

No, to na razie wszystko, co przychodzi mi do głowy. Zarys postaci eksploratora już mam, pozostaje mi jedynie czekać na odpowiedzi, a wtedy już z górki.

Pozdrawiam,
Aro
 
__________________
"Information age is the modern joke."
Aro jest offline