Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2012, 14:18   #1026
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Mizuki Zobacz post
Homeo - dostałeś tyle samo punktów jeśli chodzi o walki itp. Najwięcej jeżeli chodzi o inicjatywę/pomysłowośc, ale ze względu na Twoje pierwsze posty [które też musiałem brac pog uwagę] straciłeś sporo za prowadzenie postaci/jakoś postów.
Teraz jest z tym lepiej, więc po prostu trzymaj poziom do kolejnego rozdania PD :].
Przeczytaj to homeo kilka razy.

" ale ze względu na Twoje pierwsze posty [które też musiałem brac pod uwagę] straciłeś sporo za prowadzenie postaci/jakoś postów. "

Te wszystkie teksty w stylu "jestem najgoszy bl abla" to nie wiem skad Ci sie biorą. Mizuki napisal wyraznie za co dostales ile, to powinno wystarczyc

Zostales ukarany? A pomysl, ze pisząc posty kilkulinijkowe mialbys tego xp np 10000, pisz jak piszesz teraz to w nastepnym rozdaniu bedzie lepiej.
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline