Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2012, 14:29   #1027
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
No dobra, widzę, że nie rozumiecie o co się rozchodzi. Źle się z tym czuję. Nie chce mi się uczestniczyć w czymś z czego powodu źle się czuję. Być może na początku były dwa krótkie posty i ze 2 średnio krótkie, to prawda. Ja jednak się poprawiłem. Z trzech graczy, którzy grali cały czas dostałem najmniej. Gracze, którzy grali dużo mniej dostali prawie tyle samo. Z czego wynika, że mechanika nie miała żadnego znaczenia, tylko jakość postów i widzimisię MG. Skoro widzimisię MG ma zamiar mnie tępić, a moja jakość postów, mimo że poprawiona i tak jest słaba, to ja to mam gdzieś.

A co się tyczy tego jak sprostaliśmy różnym wyzwaniom, to uważam, że Randal nie zasłużył na to by zostać pokrzywdzonym. Dużo rzeczy udało się dzięki niemu.

Dobra bottom line is - nie gram już.
 
homeosapiens jest offline