Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2012, 15:31   #1029
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Cóż - powiedziałem to już raz i nie będę powtarzał (mam nadzieję) więcej... Nikogo na siłę tutaj nie trzymam.
PKi musiałem rozdać sprawiedliwie miedzy wszystkich graczy. Homeo - Twoje posty na początku były dużo słabsze, dlatego dostałeś o (tak naprawdę marny) 1000 PDków mniej. Podkreśliłem - jest już lepiej, ale liczył się całokształt aż do tego momentu. Pamiętasz, ile razy na początku musiałem Cię prosić o edycję i rozwinięcie posta ?
To żadne moje osobiste "widzi mi się", żadna chęć ukarania Ciebie... Bo nie mam zwyczajnie za co Cię karać. Teraz jest już dobrze i oby tak dalej (jeśli Twoja decyzja nie jest ostateczna). W takim wypadku przy kolejnym rozdaniu PDków będzie dużo lepiej.
Decyzja jednak należy do Ciebie.
Jeśli różnica zaledwie 1000 PD, które tak naprawdę bardzo łatwo możesz nadrobić pisząc dalej w sposób, w który teraz piszesz jest wystarczającym elementem do aż takiej reakcji z Twojej strony...

Twój dokładny bilans punktów wynosił - 8k (ogólna mechanika), 2k(inicjatywa, pomysłowość. Swoją drogą tyle samo ile Baelraheal - da największe wyniki w grupie.) i 2k za posty (z czego tak naprawdę wynika różnica między Tobą a Salarinem).

Tyle.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 17-06-2012 o 15:36.
Mizuki jest offline