Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2006, 00:33   #1017
Yatarin
 
Reputacja: 1 Yatarin ma wyłączoną reputację
Ceádmil, dh'oine..

Zwą mnie: Yatarin. Świat przywitał mnie w Blathe- na Wasz kalendarz: w Maju, trzydzieści równonocy- to jest: piętnaście lat- temu. Osiedliłem się w okolicach Gwen-stoku. Jestem półelfem- w moich żyłach płynie krew dh'oine, jak i Seidhe. Oswoiłem się z towarzystwem ludzi, nawet udało mi się zaskarbić sobie przychylność kilku z nich.. Mają miłe sposoby na spędzanie wolnego czasu- opowiadanie fantastycznych historii, spisywanie ich do ksiąg.. Jednak najbardziej zainteresowały mnie ich gry. Opowiadają o niesamowitych, alternatywnych światach i rzeczywistościach. Do zagłębienia się w te uniwersa potrzeba jedynie wyobraźni, a ja na jej brak nie narzekam. Dlatego też, dowiedziawszy się o przygodach prowadzonych za pośrednictwem maszyny, na tak zwanych tablicach dyskusyjnych, bez wahania zdecydowałem się spróbować w nich swoich sił.

Oprócz RPG, w wolnych chwilach zajmuję się również czytaniem, pisaniem, rysunkiem.. A także grą w cRPGi- moje ulubione to: Fallout (1 i 2), Planescape: Torment, Final Fantasy VII, Chrono Trigger, Baldur's Gate 2..

Jak dotąd miałem styczność tylko ze Starym Światem i realium Neuroshimy, ale mam nadzieję poszerzyć swoje horyzonty, między innymi dzięki temu forum.

Proszę Was tylko o niewielką pomoc- nakierowanie mnie na właściwy szlak- wyjaśnienie, jak mam zacząć.. Z tym wszystkim.. To trochę mnie przerasta, poza tym niektóre linki w dziale "Pomoc" nie działają. Regulamin przeczytałem- dostosuję się.

Tymczasem jednak..

Va faill!
 
Yatarin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem