Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2012, 17:44   #10
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Artur89 Zobacz post
Przepraszam Kaitlin, pierwszy raz wtedy zajrzałem na to forum i w złym miejscu założyłem temat. A może zagrasz z nami? Fajnie by było mieć jedną dziewczynę w drużynie.

W zależności od pozostałego składu drużyny mogę wziąć zamiast tego plującego na magię barbarzyńcę - barda albo fachowca (jest zawarty w Podręczniku Mistrza Podziemi 3.5). Chodzi bowiem przede wszystkim o to, by drużyna była zgrana.
Dzięki ale odmówię. Po pierwsze nie mam już czasu na dodatkową sesję, a po drugie nie lubię sesji "na żywo" nie radzę sobie kompletnie z wczuciem w moje postaci i deklaracjami działań pod presją czasu. Wolę przez kilka dni rozpisać coś ładnego na forum gdzie mogę się zastanowić nad tym co powinna zrobić moja postać. Co ciekawe moja pierwsza sesja była właśnie na żywo ale to było dawno, a ja się zmieniłam i może inne rzeczy mi się w rpg podobają.
 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun
Kata jest offline