Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2012, 18:37   #22
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Dzisiaj przejrzę wysłane KP, wyślę do nich swoje sugestie itd. Jeszcze tego nie robiłem ze względu na chwilowy brak czasu, tak więc dokładnie nie wiem nawet, ile kart doszło... chyba 4 albo 5, tak więc spokojnie znajdzie się jeszcze miejsce.

EDIT: Przejrzałem karty postaci, jest ich pięć, wszystkie są dobre i całkiem mi się podobają. Jedynie drobne szczegóły mogłyby być dopracowane, na przykład gdzieś tam przewinął się kościół - a w świecie gry nie ma kościołów, bo nie istnieje coś takiego jak msza. Jednak nie ma sensu wymagać poprawiania takich drobiazgów, bo żeby wszystko "złapać" musicie po prostu jakiś czas pograć w tym świecie Tak więc karty postaci są zaakceptowane.

Jedyna sprawa: brakuje mi kogoś, kto zagrałby uczniem maga. Boreiro - może akurat Ty się skusisz?
 

Ostatnio edytowane przez Issander : 23-06-2012 o 19:58.
Issander jest offline