Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2012, 19:09   #50
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Hm, mam tylko nadzieję, że po prostu czekacie, aż drużyna trafi gdzie trzeba i zacznie się robić ciekawiej... Jeżeli nadal posty będą się pojawiać w tak miernej ilości, to trzeba się będzie zastanowić nad sensem dalszego grania. Z mojej strony nie zamierzam kasować sesji... Ale szczerze mówiąc, myślałem nad tym, żeby pousuwać mniej aktywnych graczy, a dla tych bardziej zainteresowanych sesją zostawić to samo, ale 1) przyśpieszyć akcję - gdyby zostało 3 graczy to nie widzę problemu w dwudniowych turach 2) trochę zmienić formułę - przy małej ilości graczy nie za bardzo da się ich uśmiercać, lepiej bardziej zaakcentować survival.
 
Issander jest offline