Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2012, 21:25   #3
Fenriz
 
Fenriz's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodze
1. Światotworzenie - tak, ale w pewnych granicach rozsądku. Gracze mimo wszystko mają być graczami, a nie MG. I oczywiście zastrzegam sobie prawo weta, gdyby jakiś pomysł był rażąco sprzeczny z moją wizją świata. Np. ktoś wymyśli, że krasnoludy mają broń palną. Przykład oczywiście od czapy, ale chodziło mi o zobrazowanie tego, co mam na myśli.
2. Częstotliwość postów to oczywiście rzecz umowna myślę, że idąc za przykładem tutejszych sesji - jedne post na tydzień to niezbędne minimum. Mile widziane częściej, ale to już kwestia do dogadania z graczami już w czasie sesji.
3. Długość postów - nie krótkie, nie długie, lecz w sam raz
Każdy pisze inaczej, jednemu przychodzi to z łatwością, a innych męczy się nad każdym zdaniem.
To co w graniu poprzez forum jest najważniejsze to opis działań postaci, a czy to będą trzy zdania, czy strona a4 mi to nie robi różnicy.
Styl grania myślę sam wypracuje się w czasie grania. Zajdą interakcje pomiędzy nami i wyklaruje się pewna norma.
Jednym słowem kwestia do dogadania.
4. Nie wiem jak Google Drive sprawdza się w praktyce w czasie grania, więc nie mam zdania w tym temacie. Jeżeli jest pomocny, to czemu nie.

EDIT: Właśnie zdałem sobie sprawy, że nie napisałem tego wprost i może nie dla wszystkich będzie to takie oczywiste.
BG to nastolatkowie, czyli tworzycie postacie w wieku od 12 do 18 lat, w rozumieniu ludzkich lat i modyfikowane zależnie od rasy
 

Ostatnio edytowane przez Fenriz : 25-06-2012 o 21:29.
Fenriz jest offline