Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2012, 00:10   #12
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Klaruje mi się w moje głowie postać wojownika, syna kowala. Z dużą siłą i umiejętnościami złotej rączki. MG, za reperowanie przedmiotów odpowiadać będzie zręczność czy inteligencja?

Cytat:
Napisał Fenriz Zobacz post
czy świat jest dark, czy heroic to wyjdzie w czasie jego odkrywania. To po pierwsze.
Mam nadzieję, że to nie będzie motyw w stylu: "Wychodzicie z sielskiej wioski i trafiacie do Ravenloftu/Burzy Chaosu/na herbatkę do Cthulhu. Proszę mi tu odegrać przerażenie biednych dzieci."

Cytat:
Napisał Wnerwik Zobacz post
Fenriz, bardziej mi chodziło bardziej o takie "nielubienie się" jak Gimli z Legolasem :P
Jak chcesz, możemy się nie lubić. Że niby Twój ludek psuł zamki swoimi wytrychami, a mój je musiał potem naprawiać.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline