Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2012, 22:42   #7
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Jeżeli chodzi o mnie, to przez najbliższe trzy dni pracuję (a że pracuję na zlecenia i jestem trochę do tyłu, to może wyjść tego tak z 12 godzin dziennie, więc raczej nic nie napiszę). Jeżeli się ze wszystkim wyrobię to w sobotę, jak nie, to w niedzielę, pojawią się posty ode mnie. Do tego czasu co najwyżej wieczorami mogę odpowiadać na pytania.

Od wtorku mnie znowu nie będzie - jadę do pracy na Open'era.

Wybaczcie, jeżeli sesje się przez to trochę przeciągną. Potem już nie będę miał problemów z odpisywaniem.

Odpowiedź:
1) tak, ale nie w znacznych ilościach, głównie do walk, a tych u mnie raczej nie ma dużo.
2) strzelam, że tak. Jeszcze się z tym nie spotkałem, ale nie widzę przeciwskazań.
 
Issander jest offline