Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2012, 12:55   #16
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Witam mam nadzieję przyszłych współ-graczy

Mam od razu pewne pytanie - jako że moja postać jest ogółem bezdomna. Teoretycznie powinien być solo, ale umiejętności będzie miał jak glina. Trudno mu o zarobki, raz zarobi na jakimś prostym zadaniu, dokona drobnych kradzieży, i bierze udział w walkach ulicznych na pieniądze. Dlatego głupio byłoby mi dawać mu te 2000 eb jak najsłabszy solo, bo wątpię by tyle zarabiał. Bywa różnie, przeważnie 400 - 1200, z czego i tak większość spyla na jakieś tanie prochy i używki.
Również nie chciałbym przesadzać z jego ekwipunkiem, gość jest trochę gołodupcem, ani też nie potrzebuje jakiejś lepszej spluwy. Jeśli jednak potrzebny w sesji będzie lepszy kaliber, to albo dostanie przed zadaniem, albo powinien właśnie robić sobie wrogów przy wykradaniu jakiejś broni.
 
Rebirth jest offline