Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2012, 10:48   #44
Fenriz
 
Fenriz's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodze
W porządku mili Państwo, czas zakończyć tą przydługą grę wstępną i przejść do konkretów, czyli do sesji.
Przemyślałem sobie wszystko i postanowiłem, że przyjmę wszystkich którzy nadesłali kompletne i spełniające wymogi startowe sesji KP.
Raz, że w wielu PW pojawiał się argument aby wziąć więcej osób, bo zapewne część się wykruszy. Dwa pomyślałem, że taka wyprawa w większej grupie jest jak najbardziej naturalna. Trzy podniosę poziom trudności sesji i ostrzegam, że mogą pojawić się zgony wśród waszych BG, więc trzeba będzie zachować ostrożność i przemyśleć trzy razy swoją decyzję zanim umieści się ją w poście.

To tyle. Dziękuję wszystkim którzy zainteresowali się sesją, za miłe komentarze i pracę włożoną w tworzenie postaci.
Zapraszam do sesji oraz tematu "Komentarze", który także już się pojawił.
http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post368462

Temat do zamknięcia
 
Fenriz jest offline