Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2012, 08:25   #28
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
najczęściej najemnik z bronią dwuręczną i starałem się robić wszystkie misje jakie były, a co do czerwonej latarni to tylko za pierwszym razem jak przechodziłem g2 to chodziłem. A czy seria będzie kontynuowana to nie mam pojęcia, niby na koniec arcanii jest filmik, który by to zapowiadał ale nie wiem czy do tego nie wyszło DLC a tak czy inaczej na ich miejscu nie wydawałbym już kolejnych części. G3 i Arcania to były totalne porażki nastawione na zebranie jak najwięcej kasy. G3 nawet jest jeszcze trochę fajne jeśli chodzi o fabułę ale wykonanie jest do dupy, a Arcania to z gothica ma tylko kilku bohaterów i bogów, nic więcej. Tylko Gothic i Gothic 2 z dodatkiem były fajne i nie mam się do czego przyczepić
 
SyskaXIII jest offline