Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2012, 06:11   #75
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
Nikko miał nadzieję ruszyć szybko, ale się na to nie zapowiadało. Alexander patrzył na niego z góry, Beatrice była roztrzęsiona, a lady Drucilli nie była w koedycji do marszu. Tę ostania będzie trzeba nieść, tą druga potrzymać na duchu, a pierwszemu utrzeć nosa. Najpierw podszedł do Beatrice
- Bea - powiedział unosząc lekko rondo kapelusza, by móc patrzeć dziewczynie w oczy. - Rozchmurz się, będzie dobrze obiecuję ci. Wiem że męczy cię głód, ale wytrzymaj jeszcze trochę. Dawno temu słyszałem o pewnym sposobie. Nie pamiętam dobrze, ale w zakonie powinny być potrzebne informacje. Ale musisz się powstrzymać. Zrobisz to dla mnie? Obiecuję ci że będę cię bronił przed każdym Łowcą, nieważne kim by nie był. Masz moje słowo - pogłaskał ją delikatnie po policzku. - Ten twój brat zaraz zahaczy tym zadartym nosem o chmury. Mam nadzieje że nie będziesz miała nic przeciwko jak go utemperuje trochę? Niech no tylko da mi pretekst. W końcu za nic nie będę bił. - mówił cicho, tak by nikt więcej nie usłyszał. Puścił jeszcze do Beatrice oko i wrócił do Drucilli.
- Pani -powiedział poważnym głosem. - Mam zamiar wziąć panią na plecy i nie będę słuchał protestów. Jeśli pani tego zabroni i tak wezmę panią na ręce. Jeśli uważasz za stosowne uderzenie mnie, to proszę, ale ja postanowienia nie zmienię, więc?
Przesuną torbę ze środka pleców na bok, by bez przeszkód nieść damę. Wydawała mu się być kruszynką, ale z pewnością po jakimś czasie na pewno sam będzie musiał odpocząć. Najwyżej zaprzęgnie Alexandra to tej roboty. Wątpił, czy odmówi, ale jak już... pratekst dobry jak każdy.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline