Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2012, 10:35   #122
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Ja podjąłem decyzję? Dostałem od ciebie wiadomość na GG, że rezygnujesz z sesji bo "ani nie odpowiedziałeś na przywitanie, ani się nie pożegnałeś, jesteś strasznie niemiły i czepiasz się o wszystko" - oczekiwałaś, że będę się ciebie prosił? Gdybyś mi napisała, że chcesz zrezygnować bo nie podoba ci się mój sposób prowadzenia, nie masz czasu, cokolwiek, próbowałbym jakoś pogodzić sytuację (co z resztą robiłem jak nie miał czasu Mizuki albo jak Lomir miał bardzo ograniczone podejście do neta). Jeżeli jednak ktoś pisze mi coś takiego, uznaję go z miejsca za niepoważnego i nie zamierzam tracić czasu na proszenie się go o cokolwiek.

Co do mojej "wulgarnej wypowiedzi na GG" może faktycznie określenie "********** pretensjonalność" było lekko przesadzone (w epitecie, bo drugie dalej podtrzymuję), ale posłuchaj, jeżeli chcesz prowadzić sesję to ją załóż, a nie udowadniaj mi że wiesz lepiej w jakim settingu grasz niż osoba, która go po części tworzy i nie udowadniaj mi swoich racji ponad PH, który w przypadku sporu ma wskazywać rozwiązanie.

Tyle ode mnie, jeżeli możesz nie kontynuuj już tego w komentarzach.

Do pozostałych: przepraszam za sytuację, zrobił się kwas i mam nadzieję że nie ostudzi to Waszego zapału. Odpis się powoli smaruje i może pojawi się przed czasem .
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline