Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2012, 12:52   #323
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Malahaj, co do skarbów to 10zk. ‘Księżniczka’ miała też pancerz, ale raczej kiepsko z wykorzystaniem, bo krasiowy. Może dla Durina, ale teraz nie ma szatni by się przebrał Do sprzedaży później jak ulał (choć trochę sfatygowany) ale na razie pewnie go nie taszczycie. Broń, sztylet.

Nie robiłem jeszcze bitwy (dając Wam jeszcze wybór). Możecie ruszyć na Salę stalaktytów, tam teraz zamot i popłoch orków w korytarzu, ale pewnie w jaskini ich jest więcej. Możecie też iść do głównego obozowiska, dochodzą stamtąd odgłosy, nie tak dużo jednak jak z Stalaktytów. Z góry nikt nie idzie, przynajmniej tego nie widzicie. Świecidełka też na razie nie widzicie. Wy praktycznie opanowaliście jaskinię wejściową (z ogniskiem). Jakieś pytania?

PS. Czekałem na wszystkich, nie doczekałem się. -1PP. Forum działa jak działa, ale chociaż najmniejszą informację dało się umieścić (jak widać po pozostałych, czy nawet moich postał, da się). Sorki, ale idzie to jak krew z nosa i jeśli zależy Wam na grze, to może to Was zmotywuje.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 06-07-2012 o 13:05.
AJT jest offline