Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2012, 23:54   #1
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
[Materiały i komentarze] W jedną stronę (Dziki Zachód)

Siema!
No to jedziemy. Ja dialogi w poście walnąłem kursywą, ale nie róbmy tak, to tylko z głupiego przyzwyczajenia. Z googla niestety trzeba będzie korzystać, jak to sobie przemyślałem... wybaczcie. Linki pójdą na PW, żeby nikt nam tam nie narozrabiał.
Oporządzić konie i w drogę! W tylko jedną stronę - zachodzącego słońca! Hell yea.

Posty raz na 7-8 dni, jak było mówione. Jak już dodam was do paneli sesji, uzupełnijcie karty postaci, bardzo bym prosił. Postarajcie się w trakcie pilnować amunicji, żywności i kasy, pojedynczo zajmie wam to parę sekund, mi zajmować się każdemu z osobna, zejdzie trochę więcej. Dzięki. Dostaniecie uśmiechnięte buzie w zeszytach, jak to zrobicie. Jak nie to przykleję wam rzygającą buzię (a no - robią takie, dostałem jedną w przedszkolu).

Miłej zabawy. Jeśli przez 3 kolejki z rzędu was nie będzie bez ostrzeżenia, to wypadacie. Jeśli ostrzeżecie o nieobecności - spoko, robię z was NPC do czasu powrotu. Jeśli komuś wywali neta i nie będzie miał jak poinformować, to na google jest mój numer TELEFONU (mieszkam w Anglii , ale to nie tak drogo, jeśli wam zalezy to proszę bardzo).

Zapraszam na google. Będzie ograniczany w miarę możliwości.

EDIT
Forum niestety odmawia współpracy przy konfiguracji sesji, więc na razie jedyne, co udało mi się zrobić w 15 minut to dodać Ziutka do graczy, rezsty na razie nie da rady. Spróbuję jutro. Sorry.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^

Ostatnio edytowane przez Fearqin : 07-07-2012 o 00:09.
Fearqin jest offline