Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2006, 19:18   #25
blake71
 
Reputacja: 1 blake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skał
Wchodząc do składu rozglądam się i wiem co wezmę... Tak będzie to napewno regulator płomieni na nos, smocza maska przeciwgazowa, mały garnek z ciepłą zupą grzybową (wielkości cysterny), bo w końcu mizerny jestem, wypaśną rękawicę na ogon nabijaną kolcami, pokrowiec na skrzydła, trapery i gumowce rozmiaru smoczego (555), wosk do polerowania samochodu (i łusek przy okazji), ciągnik od traktora (nie wiem co to jest, ale wziąłem na wszelki wypadek. Wychodzę i zastanawiam się czy czegoś nie zapomniałem, a tak! (klepę się w pyskonos niestety bez głośnego plasku ) biorę Satana pod pachę, razem z jego dobytkiem (czyt. złomem) i mówię Chodź idziemy do roboty! A ty kaloryferze - zwracam się do Gogasa - pójdziesz piechtą, albo mnie przeprosisz za tego grubasa, bo ja wrażliwy jezdem
 
blake71 jest offline