Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2012, 11:49   #8
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
By odpowiedzieć na pytania po kolei.

Mechanika autorska. Planowałem użyć storytellingu z kostkami. Planowałem coś w stylu modyfikatorów za rodzaj akcji, wiedzę gracza, wiedzę mg, tego jak dobry jest plan gracza, a na końcu rzutu kością, by wprowadzić niezbędny element szczęścia.

Italia... W kwestii realiów historycznych, to byłby jeden z moich pierwszych wyborów. Przełom XV i XVI wieku daje nam Borgiów, wiele konfliktów, a także duży wybór państw dla graczy. Myślałem również o wojnie trzydziestoletniej, albo o drugiej wojnie światowej. Dlatego sądzę że dodam do tematu ankietę. Bo w zależności od tego co ludzie wybiorą, będę musiał zrobić dokładne badania. By być, może nie w stu procentach, ale jednak zgodnym z historią.

W kwestii czasu. Myślałem o projekcie tego typu już od kilku tygodni. Jeśli uda mi się znaleźć graczy, znajdę też czas na taką sesję. Z tym akurat problemu nie ma.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline