Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2012, 16:13   #4
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Ja raczej udziału w sesji nie wezmę, za dużo mam ich na głowie, ale postanowiłem odpowiedzieć na twoje pytania.

Cytat:
Mam pytanko techniczne, zarys świata się robi na tym forum bezpośrednio w sesji, czy wcześniej muszę zrobić w jakimś innym dziale, a tam tylko czysta gra?
W sesji. Ewentualnie możesz dać opis świata w komentarzach


Cytat:
A co do czasu na odpis to nie mam z tym doświadczenia, ale proponuję, nie wiem: 48 godzin wystarczy, czy to Twoim zdaniem za mało/za dużo?
To zależy od graczy, chociaż w większości sesji przyjęte są tygodniowe tury ^^ Tak więc 48 godzin to bardzo szybka sesja, moim zdaniem.

A, nie lepiej byłoby połączyć zwinność ze zręcznością? Wtedy będziesz miał trzy cechy fizyczne i trzy umysłowe

Odnośnie PS: Charmowi chodziło o dokumenty google, które może edytować wiele osób równocześnie, a nie hosting na który wrzucasz obrazki GD to coś jak word, tylko da się pisać w kilka osób na raz.
 

Ostatnio edytowane przez Wnerwik : 12-07-2012 o 16:17.
Wnerwik jest offline