Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2012, 16:23   #6
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Cytat:
Mam pytanko techniczne, zarys świata się robi na tym forum bezpośrednio w sesji, czy wcześniej muszę zrobić w jakimś innym dziale, a tam tylko czysta gra?
Takiego wymogu nie ma. W praktyce byłoby wskazane, abyś w rekrutacji zawarł jakąś próbkę twórczości własnej & założenia sesji.

Primo: chcesz znaleźć ludzi do swojej sesji. Większość forum raczej Cię nie zna i nie wie, jak piszesz. Bez wstępu nie ma jak stwierdzić, czy np. BNi i dialogi nie wychodzą Ci sztywne jak kij od mopa, a opisy nie są nieczytelne A większość osób niezbyt lubi kupowanie kota w worku – także w zakresie niewiedzy o tym, co chcesz prowadzić („A to jest sesja z nastawieniem na śledztwo? To czemu mi przyjąłeś takiego woja-tłuka?!”), w jakiej konwencji chcesz prowadzić („Zaraz, nie pisałem się na świecące wampiry!”) itd.

Secundo: chyba chcesz otrzymać postaci A trochę trudno stworzyć dobrą postać bez elementarnej wiedzy o świecie.
 

Ostatnio edytowane przez Velg : 12-07-2012 o 16:45.
Velg jest offline