Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2012, 17:41   #1912
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Powitać.

Jakoś uciekł mi ten wątek, ale juz nadrabiam zaległości .

Imię moje to Michał, ale jakoś się przyjęło, że wszyscy mówią na mnie Kapi i trochę trwa zanim załapię, że chodzi o mnie gdy ktoś zwraca się do mnie po imieniu.
Lat mam 19(student). Niedługo urodzinki. Możecie wysyłać do Wejherowa upominki

Najpierw to co na tym forum najważniejsze:
W typowe sesje rpg nie grywałem nigdy, ale zdarza mi się pisać jakieś krótkie opowiadania, a w przeszłości grałem na stronce bruinena.net może ktoś kojarzy. (taka klimatyczno-mechaniczna gierka) Grałem tam postacią Nuid. Byłem w rodzie Borgio, może ktoś mnie pamięta . Miło byłoby odnowić dawne znajomości.
Moje klimaty to głównie czasy średniowieczne i około średniowieczne; mitologia słowiańska; światy z magią, ale bez przesady i zupełnie bez magii.
Postacie którymi lubię grać? Różne, ale mam słabość do barda, pewnie dlatego ze sam grywam na gitarze

Co lubię jeszcze?
ksiażki fantasy, batalistyczne, kitesurfing, taka gra planszowa: chaos in the old world (polecam ), gotować , snowboard, bluesa, hard rock'a i muzykę klasyczną, pić wodę, jeść pierogi...

Do zobaczenia w jakiejś sesji. Mam nadzieję, że dzięki temu forum słowo "sesja" nie będzie już mi się tak źle kojarzyć...
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 12-07-2012 o 17:44.
Rewik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem