Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2012, 09:01   #126
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Wiecie co, tak się zastanawiam, posta dałem w sobotę, prosiłem o termin 4-5 dni na komplet. Jest piątek, nie odpisał nikt: Rudzielec i Lomir scenkowali na docu więc ok, Qumi i Mizuki bywali na forum, od Andramila nie dostałem w sumie nawet odpowiedzi na GG.

Jeżeli to ma wyglądać tak, że angażuję się tylko ja plus 1-2 osoby to może nie ma sensu dalej tego ciągnąć? W tym momencie nie wiem nawet czy jest sens rozpisywać cokolwiek sobie dalej, bo jak widzę zapał nie powala.

Proszę o szczere ustosunkowanie się do tego, co tutaj napisałem - kolejnych rotacji w graczach robić już nie chcę, więc jeżeli nie macie ochoty dalej grać, powiedzcie. Rozumiem, jest w tym też trochę mojej winy bo miesięczna przerwa na pewno nie motywuje, ale to albo się mówi o takich rzeczach albo przynajmniej próbuje dołączyć się do scenek w docu, może zapał wróci. W każdym razie nie chcę niczego ciągnąć na siłę.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline