Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2012, 20:46   #19
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Darth Zobacz post
Największy problem który ja osobiście w przypadku projektów historycznych, to ekonomia. Im dalej w czas, tym większy. Nawet nie chodzi o to że wiedzy nie ma. Bardziej chodzi o to że jest trudno dostępna, i zazwyczaj tylko w nieprzetłumaczonych wpisach. Każdy projekt mający rozsądną dokładność historyczną w tej kwestii, prawdopodobnie byłby ponad moje zasoby.
Z drugiej strony w ankiecie wygrywa aktualnie fantasy, sf i druga wojna światowa. A jak użyć wszystkich trzech w jednej sesji?
Odpowiedź: Steampunk.
Teraz muszę tylko przelać wszystkie moje pomysły na papier.
Dieselpunk by był lepszy.

A tak ogółem to ekonomia musi być jak najbardziej uproszczona.

6 zasobów podstawowych, 6 zasobów zaawansowanych (które można uzyskać przerabiając podstawowe) i 3 dodatkowe. Albo lepiej: 4 surowce jak w Age of Empires lub 4 podstawowe i 4 zaawansowane jak w Empire Earth 2.
 
Anonim jest offline