Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2012, 13:48   #14
Charm
 
Charm's Avatar
 
Reputacja: 1 Charm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputację
Dokładnie. Nie mam nic przeciwko graniu tak razem, jak i osobno. Można więc zacząć pojedynczo, a później się połączyć. Zdaję się na Ciebie.
Co do avatara, wolałbym jednak, żebyś Ty go narysował, jeżeli jest potrzebny. Ja nie mam takich umiejętności.
I jeszcze jedno, jest jakiś termin ostateczny oddania karty? Postaram się stworzyć natychmiast po uzyskaniu odpowiednich informacji o tych kulturach, jednak wiadomo... Czasami potrzeba czasu, nie wszystko zależy od nas.
Co do dnia postowania, nie mam pojęcia. Najlepiej poczekajmy, aż pojawi się pierwszy post, i jak odpiszemy, taka kolejność już zostanie. Chyba, że chcecie ustalić ją tutaj, żeby uniknąć "wpychania się z postem"...? Wtedy się dostosuję.
 
Charm jest offline