Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2012, 23:01   #58
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Wybaczcie. Gdy wróciłem do domu to odpisałem w reszcie moich sesji, a że była już noc to zostawiłem sobie odpis w tej na następny dzień, no i... tak, wypadło mi z głowy. Za co przepraszam.

Startujemy raz jeszcze i zmieniam trochę strategię. Na razie reszta postaci biernie za Wami podąża. Będę odpowiadał najszybciej jak tylko się da, ale oczywiście dopiero po tym, jak pojawią się posty Waszej dwójki. Szczerze mówiąc, to mam nadzieję, że po dwóch-trzech kolejkach, gdy inni gracze zobaczą, że tempo ruszyło i że "coś się dzieje" to na nowo zainteresują się grą i sesja zostanie odratowana.
 

Ostatnio edytowane przez Issander : 15-07-2012 o 23:19.
Issander jest offline