Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2012, 09:18   #129
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość

Podsumowanie (runda zaskoczenia):
Hydra I atak (Marvolo) - 15 obrażeń;

Inicjatywa:
Marvolo (22), Ragnar Flammestein (19), Erianne Rind (16), Sareth Erthrund (12), Stragos Valesjus (11), Hydra (11), Trix (1);

Zaklęcia/efekty:
-

Komentarze:
No to chcieliście, to macie. Standardowo, w czasie walki piszcie krótkie posty (bo opisujemy po rundzie, potem ja w moim pokulam co i jak) i ewentualnie skrobnijcie mi tutaj w komentarzach krótką deklarację typu akcja standardowa - atak, akcja ruchu - ruch 6 metrów tu i tam. Na mapce kratka to oczywiście pole 1,5x1,5. Aha, co prawda staram się mieć wypisane Wasze wszystkie zdolności, ale w razie czego napiszcie mi (jak w przypadku Rudzielca, gdyż psionika to dla mnie czarna magia) co tam za stałe efekty na sobie macie, bo te co użyjecie w swoich turach to już poczytam na bieżąco w podręcznikach.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline