Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2012, 00:08   #97
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Czy wiadomo co dalej? Podobno Solinarius kłócił się z właścicielami serwera o pieniądze? Wiem, że kiedyś była zbiórka pieniędzy na utrzymanie serwera. Może znowu potrzeba pieniędzy? Możemy się zrzucić na serwer w jakiejś POWAŻNEJ firmie (opinie o glowanet w googlach są kiepskie)? Ja naprawdę jestem w stanie zapłacić, jeśli od tego forum ma lepiej działać. Za rozrywkę zwykłem płacić, a tutaj póki co bawiłem się dobrze. Tylko czy ktoś jeszcze tym Titaniciem steruje? Solinarius w końcu coś działa? Jest z nim na bieżąco kontakt, czy tylko tak trochę? Czy wiadomo, co się dalej będzie działo? Jakie są plany, jeśli admin odzyska pieniądze? A co jeśli nie odzyska? Ile mogą trwać przejściowe kłopoty? Czy już mamy się przenosić do konkurencji? Czy istnieje jakiś pomysł na zażegnanie kryzysu?

Ludzie! Obsługo! Czy możemy liczyć na więcej informacji? Czy znów Wy nie wiecie nic, Solinarius Wam nie mówi?
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem