Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2012, 06:28   #42
Rudzielec
 
Rudzielec's Avatar
 
Reputacja: 1 Rudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodze
Więc coś w stylu:mięsko pokroić, zmielić, uwędzić/upiec/ugotować, i wcisnąć kita, że to jakaś bardziej dzika dziczyzna(opcja mielenia z włosami i skórą i podkarmić jakieś bezdomne koty czy coś). Kości na drzazgi młotkiem albo czymś takim i zakopać/wrzucić do wychodka. Skóra+futro (jeśli nie mielimy) zawinąć w kamień i też do wychodka/rzeki. -Tylko, że to się nie uda.
Nie mam pojęcia jak długo rozbiera się jedną tuszę z człowieka (ale wspominając me czasy dziewczęce na wsi, świnkę rozbiera się cały dzień co wymaga wprawy) ale mamy ich z pięć. Kuchnia i tak jest zajęta, no i pełno w niej oczu.

Dlatego proponuję dorwać jakichś idiotów (no przecie mają tu jakiś odpowiednik kiboli albo szalikowców) zabić a ciała malowniczo upozować na okoliczność pijanej jatki w zaułku.
Problem będzie z transportem. Ale na pewno znalazłby się jakiś wózek albo wóz. Ciała do worków, worki na wóz, szukamy klientów, zabijamy klientów, układamy ich wszystkich gdzieś z boczku. Problemem będą też szpicle, (na pewno ktoś zerka na gospodę ale mało prawdopodobne żeby nas śledzono, przy czym doradzam spot test w każdej turze) ale jeśli się postaramy damy rade upozorować dostawę, co może wystarczy, jesli nie, to będziemy improwizować
 
__________________
Kasia(moja przyszła MG)-"Ale ja nie wiem czy pamiętam jak prowadzić sesje!"
Sebastian(mój kuzyn)-"Spoko to jak jazda na jeżozwierzu, tego się nie zapomina."
Rudzielec jest offline