Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2012, 00:24   #166
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Szczerze to się przyznam, że czekałem na kymila, bo mi jakoś nic mi do głowy nie przychodziło. Ale w końcu coś tam przyszło, więc post jest!


Xeper, znaczy, że ma być kontynuacja tej przygody? Jeśli o mnie chodzi, to możesz się domyślić, że bardzo chętnie bym zagrał, ale... niekoniecznie od razu. Planowałem, szczerze mówiąc, nie dołączać przez jakiś czas do nowych sesji i zrobić sobie pewną przerwę. No, jeśli nowa gra będzie się miała kategorycznie zacząć, to prawdopodobnie się dostosuję (tym bardziej, że pewnie będzie warto). Ale na chwilę obecną zwyczajnie nie mam aż takiego zapału do gry PBF jak na początku Woli Przodków, stąd czasami odpisuję nieco wolniej (choć jakość serwera, na którym się znajdujemy, także ma na to wpływ).

Dodatkowo wydaje mi się, że z postacią Sigfrida zrobiłem już większość tego, co mogłem. Zaczyna mi brakować rzeczy do powiedzenia i to również niekorzystnie wpływa na szybkość pisania postów, jak i ich jakość. Nie żebym chciał porzucić Procarza — to jeden z moich ulubionych bohaterów — ale w tej chwili granie nim jest dla mnie odrobinę trudne.
 
Yzurmir jest offline