Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2012, 12:54   #11
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
To najpierw do aktualnej sesji.
Cytat:
Napisał JanPolak Zobacz post
Jeszcze jedno. Pisałeś, że Wołodia spotkał wcześniej grubaska, tak? Kiedy to było? Wtedy w karczmie, co Wołodia chciał kupić trucizny?
Tak, to ten typ.

Co do przeciwników, a szczególnie orkasów. Tam była przewaga liczebna, ale właśnie mieliście inne atuty, które trzeba było wykorzystać. Atuty brakujące u zielonych, inteligencja i magia. Tylko na nie czekałem i przy zastosowaniu ich mieliście od razu plus. Fory nie, zwiększenie szansy tak. Magia była i od razu popłoch wśród przeciwnika. Brakło tego, co zrobiły Skaveny, wykorzystanie terenu, ostrzał z góry w praktycznie bezpbronnych wtedy. Ale gdy już zaczęliście poszło fajnie. Wykorzystanie korytarza, walka Knuta, już było (jest) dobrze Choć PPki się posypały. Może nawet zmienię tam tytuł na ' Za garść PPków' Już 4 + trup + latające palce; ) Fajnie; )

Powoli robi się raport łączony A ja w sumie za dużo w tym temacie, o trwającej jeszcze tam sesji, nie mogę pisać


A co do innych przeciwników, z pewnością na Waszej drodze kiedyś tacy staną. Jak to mówią: Proście, a będzie Wam dane
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 20-07-2012 o 12:57.
AJT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem