Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2012, 13:29   #28
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Agape, nie szukaj dziury w całym. Winny jest ten kto da się złapać. Jeśli jednak wszystkie dowody świadczą przeciw tobie, to czy jesteś niewinny tylko dla tego że ty tak twierdzisz? W wyroku wpisałam abyście mnie "przekonali" o tym że zasługujecie na to miejsce, a nie inne, a to czy naprawdę tak jest wykażecie podczas sesji.

Dostałam dwie karty postaci, nadal nie podliczam głosów na daną sesję czyśćca, czy więzienia, bo nie otrzymałam minimalnej liczby kart postaci. Widzę że wersja Czyśćca stała się dość popularna, zatem odkryję trochę informacji na jej temat.

W przeciwieństwie do więzienia w którym relacje między postaciami mogą polegać głownie na ich pozycji w stadzie, bazującej tak na zdolnościach, darze jak i poniesionej winie. Czyściec stanowi dla mnie wyzwanie, pragnę poprowadzić go podobnie jak filmy Incepcja, Paprika i książki Świat Zofii, Ubik. Postaci będą obdarzane szokującymi Darami które będą pomagać im w naprawie świata w którym zmuszeni będą żyć. O ile w Więzieniu postaci będą wyzywane do walki, w Czyśćcu rozgrywka nie będzie nastawiona na epickie walki i ambitne akcje dywersyjne, a na rozwiązywanie zagadek z przeszłości duchów i odnajdywania kluczowych prawd ustalonych przez każdego z mieszkańców, dzięki którym czyściec stał się miejscem którym jest obecnie.
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 20-07-2012 o 13:31.
Kawairashii jest offline