Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2012, 12:29   #29
Fenriz
 
Fenriz's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodze
Komiko po raz enty piszę, że gramy narracyjnie. Mechanika cię nie interesuje, podobnie jak ilość złota, ekwipunku itp.
Wszyscy to zrozumieli i jakoś potrafili się skupić na fabularnej części postaci i takie też stworzyć.
Jeżeli chcesz zagrać postacią bogacza lub jakieś inną dobrze uposażoną postać przedstaw zarys i koncept postaci, a ja powiem na co możesz sobie pozwolić.
Jak już mówiłem wielokrotnie jesteście początkującymi postaciami, ale to nie oznacza, że nic nie umiecie. Wszak szejk na jakieś podstawie musiał obdarzyć wasze postacie zaufaniem. I na bazie tych informacji tworzycie postacie, tyle.

EDIT:
Oczywiście jeżeli będzie taka konieczność jestem gotów wydłużyć czas na nadsyłanie KP.
A biorąc pod uwagę przenosiny i tak zapewne okaże się to konieczne. Na razie nie podaje daty pierwszego postu, bo mam nadal tylko dwie KP.
Czekam na następne.
 

Ostatnio edytowane przez Fenriz : 22-07-2012 o 12:52.
Fenriz jest offline