Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2012, 23:57   #1
Fenriz
 
Fenriz's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodze
[Komentarze] - Tajna przesyłka

Witam wszystkich graczy i osoby zaglądające.
Zaczynamy naszą przygodę w Zakharze, Krainie Przeznaczenia. Na razie wrzuciłem tylko post, gdyż dzień ułożył mi się troszkę inaczej niż planowałem i nie udało mi się przygotować reszty materiałów. Postaram się to zrobić jutro lub pojutrze (bo jutro także będę miał pracowity i troszkę zajęty dzień).
Na razie, więc przedstawcie pokrótce wasze postacie i zacznijcie rozmowę o tym, co wam się przyda w czasie takiej wyprawy. Chodzi mi zarówno o wyposażenie osobiste, jak i drużynowe.
Macie w tej materii duże pole do popisy, bo szejk jak obiecał tak też zrobi, więc dobrze się zastanówcie o co poprosicie.

Z technicznych spraw na odpis będziecie mieli tydzień od dnia dzisiejszego.
Sprawą do przedyskutowania pozostaje obecność doca w sesji. Do rozmów i szybkich akcji na pewno się przyda, ale to czy on będzie, czy nie zależy od was.

Na dzisiaj to wszystko, reszta informacji w późniejszym czasie.
 
Fenriz jest offline