Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2012, 07:41   #51
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Szanowni bohaterowie, kałboje, damy niskich obyczajów, szuje, pijacy, rasiści i bandziory dzikiego zachodu! Tak jak zapowiadałem po jednostrzale, który jako wstęp do epizodu ciągnął się mechanicznie niczym niekończąca się seria z zaciętego gatlinga, planuję pociągnąć ciąg dalszy. Wysłałem Wam PW i niektórzy odpisali, niektórzy nie. Wiem, że przenosiny mogły namieszać w systemie prywatnych wiadomości, jest to też czas urlopów, więc pytam Was i tutaj, czy macie jeszcze ochotę na trochę nowego Dzikiego Zachodu? Bardzo Was proszę o deklaracje. Jak będzie nas za mało, to może otworzę dodatkową rekrutację.

Organizacyjnie będzie kilka zmian. Ponieważ, a raczej między innymi, nie mam tak wiele czasu jak kiedys, to gramy bez doca. Informacje dodatkowe potrzebne do postów (jak będzie potrzeba) można ustalić przez PW lub gg. Jak będzie ważny dialog to może od święta skorzystamy z dokumentów google. Mechanika będzie, ale tylko po mojej stronie więc wymagam zaufania i nie marudzenia. Testy będą uproszczone i tylko z kwestiach, których nie będę się podejmował rozstrzygać wedle mego widzimisię, bo przecie wiadomo, że obiektywny MG to mit. Mechnika będzie w fazie mojej odpiski lub kiedy będe odpowiadał na Wasze pytania jak je zadacie. Posty raczej krótkie, ale tym razem ze względu na inna formę i więcej storytellingu, jeżeli ktos ma ochotę pisać więcej, to proszę bardzo. Czas opisywania tak jak wcześniej. "Kolejnystrzał" potrwa mniej więcej kilka miesięcy.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline