Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2012, 08:55   #416
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Na docu wójt dał wam obiecaną nagrodę. Mnie tak jak pisałem w innych tematach nie ma co najmniej do 20 sierpnia. Od razu po powrocie zaczynam Cz.4.

Obecnie w sesji ostatni jest mój post, gdy jeszcze jesteście w jaskini. Jak pisałem wcześniej opiszcie w kolejnych postach co zabieracie z jaskini, drogę do miasta, wklejcie rozmowę z burmistrzem i co załatwiacie w Kreuzhofen przed powrotną drogą do Nuln. Na tej podstawie zaktualizuje później u siebie Wasze karty o ekwipunek i inne rzeczy. Pamiętajcie, że w Krauzhofen będziecie teraz traktowani jak bohaterowie. Tańsze żarcie, lepsze ceny, darmowe dziwki i napoje Na posty macie trochę czasu, proszę więc by każdy to opisał.

Pdki rozdam na początku czwórki. Panele też wtedy uaktualnię. Dostaliście 500zk do podziału, więc mniej więcej wiecie ile macie złota i na co możecie sobie pozwolić.

Awans na drugą profesję po rozdanych PDkach będą mieć Detlef i Zebedeusz. Uwzględnijcie w postach.

Na PW jeszcze do niedzieli postaram się odpisywać (ale to niepewne).
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 02-08-2012 o 09:00.
AJT jest offline