Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2012, 09:50   #7
Hermit
 
Hermit's Avatar
 
Reputacja: 1 Hermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodze
Przeglądałem wczoraj podręcznik gracza z edycji 3.5 i faktycznie. Znalazłem trochę różnic jak u łowy, czy też mnicha.
Sam osobiście nie widzę przeszkody w tym, by ktoś zrobił kartę pod edycje 3.0 czy też 3.5, oczywiście informując mnie o tym wcześniej.
Sam jednak przyjrzę się różnicy dokładnie, czytając czy też porównując pod względem mechaniki.
Tak poza tym w końcu kiedyś wypadało by przejść na nowszy system

Btw. Prosiłem Administratora o skorygowanie nazwy wątku. Doszedłem do wniosku, iż ktoś posiada podręczniki pod daną edycję, a obecna mu nie pasuje to może się zniechęcić do rozgrywki.
 
__________________
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Chan
Hermit jest offline