Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2012, 12:31   #16
Hermit
 
Hermit's Avatar
 
Reputacja: 1 Hermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Kavi Zobacz post
Na dniach napisz historie postaci, ale będę potrzebować pewnie trochę pomocy, bo dawno nie grywałam w sesje a tym bardziej w pisane, mam nadzieje, że po mimo to, moja wieszczka się na coś przyda
Kobieca ręka będzie mile widziana w zgrai samych mężczyzn. Zawsze wymusi to trochę więcej ogłady, nawet od najbardziej dzikich ludzi lasu (choć może być z tym różnie).

Co do tego że jest ktoś nowy. Nie przeszkadza mi to, gdyż sam jeszcze pamiętam jak zaczynałem pisać posty do sesji po 3-4 linijki.
Od czegoś zawsze trzeba zacząć, a jeśli będzie to moja sesja, to tym bardziej będę rad móc podszkolić oraz wprowadzić nowych graczy w arkany gry.
Oczywiście sam nie jestem alfą i omegą, ale co wiem, tym się podzielę
Od graczy wymagam jedynie chęci, oraz systematyczności w pisaniu.
 
__________________
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Chan
Hermit jest offline