Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2012, 16:29   #6
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
@Komiko: Górna ilość graczy nie jest ustalona. Wiele zależy od tego jakie postacie napłyną. (przykładowo szczenię trzeba będzie pod kogoś "podczepić"). Myślę, że sześć osób per "drużyna" to maksimum, ale jak pojawi się 7 wilkołak to też nie wywalę postaci do kosza. Chcę przyjąć trochę "z górką" graczy, bo mogą się wykruszyć lub postać może zginąć...

Lupusy "niemiejskie" - tak, ale... Scenariusz będzie się toczyć również na terenach niezurbanizowanych (chociażby na terenach pobliskiego rezerwatu), jednak znaczne jego fragmenty będą dotyczyły miasta i interakcji z ludźmi. Więc "dzikim" będzie po prostu w mieście trudniej, a wojownikom będzie ciężej gadać... Nie ma postaci złych - są tylko niegrywalne.

@Elas: tak, nie będę robił egzaminów wstępnych ze znajomości systemu. Moje wymaganie to karta postaci i historia. Jak się gdzieś nie będzie się to kupy trzymać to będę "krzyczał" i będą poprawki.
 
Aschaar jest offline