Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2012, 09:04   #34
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Drodzy Państwo.

Jako, że jest niedziela to słowo staje się ciałem i zamykam rekrutację. Mam dwanaście KP i zastanawiam się co z tym fantem zrobić. Zdaję sobie sprawę, że to dużo, ale z drugiej strony, jak słusznie Komtur zauważył w niedługim czasie i tak pewnie część z Was się wykruszy, zniechęcona moimi poczynaniami jako MG, sprawami prywatnymi bądź po prostu kaprysem. W związku z tym postanowiłem przyjąć wszystkich do sesji, jednak pod warunkiem sprawnego odpisywania. W pierwszym poście zaznaczyłem, że zależy mi na w miarę szybkim tempie gry, bo wiem, że wolne tempo zabija sesję i radość z gry. Cztery dni to maksimum jakie macie na odpis, inaczej tracicie 1 PP, a to może doprowadzić do szybkiej śmierci. W komentarzach do sesji napiszę to raz jeszcze, żeby wszyscy przeczytali.

Zostali przyjęci [w porządku alfabetycznym]:
AJT
donjuan
Gob1in
Kerm
Komtur
Noraku
Reinhard
SyskaXIII
Ulli
Wnerwik
zabawowy sigmund
ZauraK


Dziękuję za udział w rekrutacji i zapraszam do sesji, która już za chwilę zostanie otwarta. Kerma proszę o przeniesienie tego wątku do archiwum za 48h.
 
xeper jest offline