Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2012, 09:18   #1
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Komentarze - Popioły Middenheim



Witam wszystkich w sesji. Na początek kilka słów komentarza odnośnie tego czego oczekuję:

1. Piszemy po polsku, z zachowaniem zasad ortografii i gramatyki, w trzeciej osobie czasu przeszłego.

2. Działania postaci i jej przemyślenia zapisujemy czcionką standardową, natomiast to co postać mówi - kursywą.

3. Pisałem w rekrutacji, że zależy mi na szybkim tempie gry, bo sesja wlekąca się jak kulawy ślimak przyjemnością raczej nie jest. W związku z tym macie cztery dni na odpisanie po pojawieniu się mojego posta, jeśli nie napiszecie Wasze postacie stracą PP, a to może w szybkim tempie doprowadzić do śmierci.

4. Jeżeli jest taka wola, to możemy założyć googledoca, jednak z doświadczenia wiem, że udane sesje mogą obejść się bez tego dodatku.

5. Proszę Was o uzupełnienie KP w panelu sesji i uaktualnianie, za każdym razem gdy coś zmieniacie, rozwijacie itp.

6. Awatary lub linki do nich proszę podesłać do mnie, sam wstawię wszystkie w takim samym rozmiarze.

7. Chyba tyle. Zapraszam do gry i życzę powodzenia na mrocznych i pokrętnych ścieżkach Imperium.

x.
 
xeper jest offline