Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2012, 13:25   #7
konrad92
 
konrad92's Avatar
 
Reputacja: 1 konrad92 nie jest za bardzo znanykonrad92 nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał donjuan Zobacz post
Może jestem nowy ale przedstawię swój punkt widzenia w formie wniosków i pytań:
1. Powtórzenia i błędy sprawiają że trochę ciężko się to czyta.
2. Jak pewnie wszyscy wiedzą większość krain w światach fantasy jest wzorowana na tych z naszej historii. Z tego co Napisałeś po trochę wynika, że królestwa ludzi dzielą się na Imperium (odpowiednik Cesarstwa Rzymskiego Zachodniego) i Królestwo Tessal (Cesarstwa Rzymskiego Wschodniego- Bizancjum). Jeśli moje przypuszczenia się sprawdzą, to start będzie znacznie łatwiejszy.
3. Inwazja poszła tylko na Imperium?
4. Będzie szansa na powiększenie swojej grupy o innych uchodźców, czy np. dezerterów z armii?
5.Ogólnie byłbym chętny do gry
1. Pisałem o tym wcześniej. Staram się to na bieżąco poprawiać.

2. Raczej nie wzorowałem się na żadnym z przykładów z historii ale pewne podobieństwa są widoczne (faktem jest że imiona Imperatora i Pierwszego króla Tessalu zaczerpnąłem właśnie od imion Cesarzy rzymskich).Myślę że jeśli chodzi o podział państwa to jest bardziej podobne do królestwa franków i jego podziału (nie na 3 ale na 2).

3. Tak ponieważ królestwo Tessal nie posiada granicy z ziemiami orków. Chociaż po wybuchu wojny Król zarządził powszechną mobilizację, nie wiadomo jednak czy przyjdzie z pomocą Imperium czy też będzie bronić swojego królestwa. Ostatnio na przygraniczne wioski zdarzają się i tu napady przez bandy orków. Myślę że wiele niejasności rozwieje moja mapka. (była sporządzona dla mnie więc nie jest zbyt dokładna)
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

http://chomikuj.pl/konrad19922008/Galeria

4. Oczywiście. W trakcie przygód Gracze będą mogli rozwinąć swoją drużynę. Może nawet pozwolę komuś poprowadzić małą armię

5. Cieszę się bardzo i zapraszam innych
 
__________________
Nadzieja to luksus, na który mnie nie stać.
konrad92 jest offline